Sklep    Facebook    poczta

Kopyta doskonałe

Kopyta doskonałe

Jakub Gołąb

Naturalna pielęgnacja i rehabilitacja

Książka „Kopyta doskonałe” powstała z potrzeby szerszego podzielenia się wiedzą i praktyką, którą Jakub Gołąb – weterynarz z wykształcenia, a z doświadczenia wieloletni opiekun własnego stada koni – od kilku lat przekazuje podczas warsztatów o tym samym tytule. Jest także odpowiedzią na oczekiwania ich uczestników, którzy od dawna domagali się takiej publikacji.

To pierwsza na naszym rynku pozycja o tej tematyce, zgodna z aktualnym stanem światowej wiedzy i napisana przez polskiego autora. Książka zawiera ponad 170 zdjęć i ilustracji, które bogato przedstawiają każde zagadnienie związane z pielęgnacją i rehabilitacją oraz przystępnie wyjaśnia funkcję kopyta – jego anatomię i mechanikę oraz nierozerwalnie z nimi związane prawidłowe żywienie i niezbędny ruch. Wszystko, o czym pisze autor, można zobaczyć na własne oczy i w praktyce na koniach, które hoduje i szkoli wraz z żoną Małgorzatą w Jarkowie, małej wiosce niedaleko Kudowy-Zdroju.

„Kopyta doskonałe” są kompendium niezbędnej wiedzy dotyczącej pielęgnacji i rehabilitacji kopyt dla każdego prawdziwie odpowiedzialnego, a zarazem wrażliwego właściciela i miłośnika koni.

„Ważny, potrzebny głos w dyskusji o zdrowiu koni. Idealny podręcznik i lekcja do przemyśleń dla wszystkich, którzy bez rezultatu lecząc kulejącego konia, wykorzystali już wszelkie popularne metody.”
Małgorzata Waliszka, redaktor naczelna miesięcznika „Konie i Rumaki”

 

Wymiary 140 x 205 mm
Liczba stron 232
Okładka Miękka ze skrzydełkami
ISBN 978-83-93081-55-4
EAN 9788393081554
Cena detaliczna 39,90 zł
Wydanie pierwsze
Data wydania Czerwiec 2011
Wydawca Wydawnictwo IPS

 

 

Drukowanie