Sklep    Facebook    poczta

Przebudzenie

Przebudzenie

MESZUGE

Przebudzenie, doświadczenie, przeżycie duchowe – pojęć tych z powodzeniem można używać zamiennie. Najczęściej nie mają charakteru religijnego i dotyczą świata wartości duchowych człowieka; duchowych, to jest niematerialnych, na przykład: miłość, rodzina, dom, praca, uczciwość, przyjaźń, Bóg, odwaga i wiele, wiele innych. Są udziałem każdego z nas, mogłyby realnie zmienić, poprawić jakość naszego życia, ale… Problemem nie jest ich niedobór, co raczej fakt, że przestaliśmy je zauważać, dostrzegać… jak łzy w deszczu.

Przebudzenie jest efektem osobistych przeżyć i doświadczeń Autora – to PRAKTYKA, a nie teoria. Praktyka dostępna dla każdego z nas.

Przebudzenie. Droga do świadomego życia to książka o duchowości (nie mylić z religijnością!), rozwoju osobistym, rzeczywistości, o Bogu – jakkolwiek Go pojmujemy – o miłości, wreszcie o przebudzaniu (to jest proces!) duchowym i emocjonalnym, a dokładniej o tej szczególnej, rozwojowej, jakby edukacyjnej ich formie, która – jestem o tym przekonany – dostępna jest wielu, a nie wyłącznie wybranym, wyjątkowym ludziom. Choć jednak nie wszystkim.

Ze wstępu.

Wymiary 140 x 205mm
Liczba stron 216
Okładka miękka
ISBN 978-83-64190-04-9
EAN 9788364190049
Cena detaliczna 34,90 zł
Wydanie pierwsze
Data wydania 03. 2014
Wydawca Wydawnictwo Druga Strona

 

Drukowanie